Par mums

Eiropas konstitūcijā ir milzīgas nepilnības: vides iznīcināšana, digitalizācija, algoritmu spēks, sistemātiska melošana politikā, nekontrolēta globalizācija un tiesiskuma apdraudējumi. Neviena no tām netiek pienācīgi risināta.

Mēs vēlamies to mainīt. Ar sešām jaunām pamattiesībām Eiropā. Tās īstenot nebūs viegli. Mums būs vajadzīgs viss atbalsts, kas pieejams. Vācijā, kur uzsākam šo iniciatīvu, kā arī visās pārējās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Bet pūles ir tā vērtas, jo mums ir jāuzdrošinās darīt kaut ko jaunu, īpaši laikā, kad vīruss un karš satrauc ikvienu. Vai Jūs uzdrošināties? Balsojiet par šīm pamattiesībām un palīdziet Eiropai iegūt jaunu perspektīvu.

“Everyone” fonds, kura nosaukums ir “Stiftung Jeder Mensch e.V.”, tika dibināts 2020. gada oktobrī, lai atbalstītu fon Širaha grāmatā "Jeder Mensch" un Eiropas konstitucionālajā konvencijā izklāstīto pamattiesību īstenošanu. Fonds Eiropas līmenī ir apņēmies politiskajā dienas kārtībā iekļaut ideju par pamattiesību paplašināšanu, iedvesmojot pilsonisko sabiedrību to atbalstīt. Piemēram, ar plašu Eiropas iedzīvotāju piekrišanu Eiropadomes vairākuma lēmumam vajadzētu pavērt ceļu ES pamattiesību konvencijai, lai pārskatītu un papildinātu esošo hartu.

Nodibinājuma biedru vidū ir kultūras, tiesību, biznesa un zinātnes jomas personības, piemēram, ilgtspējas pētniece Maja Gēpela, Kārļa Kahane fonda prezidente Patrīcija Kahane, Eiropas, ekonomisko un konstitucionālo tiesību eksperts Ulrihs Karpenšteins un jurists Remo Klingers, kurš specializējas vides un administratīvajās tiesībās. Valdes locekļi ir jurists, publicists un civiltiesību aktīvists Bijans Moini un uzņēmēja Aleksa fon Salmuta. Eva Bertrama ir rīkotājdirektore kopš 2021. gada decembra. Fonds tiek finansēts no ziedojumiem, kā arī ienākumiem no grāmatas "Jeder Mensch" pārdošanas.